HUOJ
Hrvatski English
Vijesti udruge i članova u 2010.-oj
Oglasi za posao
Aktivnosti udruge
OBRAZOVANJE
Grand PRix
KONFERENCIJE HUOJa
10. konferencija - Zagreb, 1.-2.10.2009.
9. Konferencija Opatija 2008.
8. Konferencija - Rovinj 2007.
Program
Predavači
Sponzori
Prijava
Fotografije
7. konferencija - Dubrovnik 2006.
6. konferencija - Zadar 2005.
5. konferencija - Varaždin 2004.
4. konferencija - Split 2003.
3. Konferencija - Opatija 2002.
2. Konferencija - Pula 2001.
1. Konferencija - Opatija 2000.
IZDAVAŠTVO
ISTRAŽIVANJA
MEĐUNARODNE AKTIVNOSTI
PODRUŽNICE
DRUŽENJA ČLANOVA
O nama
Korisni linkovi
OSJ u medijima
Kalendar
Želim znati - baza znanja
Arhiva
Sponzori
 
Mapa
  On line prijavnica za članstvo  
Godišnja nagrada HUOJ-a
O Grand PRix-u godišnjoj nagradi HUOJ-a
 
  Izdavaštvo HUOJ-a  
Naručite knjigu
Knjiga Tench
„Priručnik za političke kampanje – lekcije s bojišnice“ Lionel Zetter
„Mogu li vas citirati? - praktični priručnik za odnose s medijima za menadžere“ - Williama Essexa
 

Naručite knjige

 
Narudžba Theaker
  Naručite knjigu!  
O knjizi "Odnosi s medijima za predstavnike lokalnih vlasti" Lydie Bjornlund
  Naručite knjige HUOJ-a   
Naručite knjigu
Narudžba Skoko
Cutlip
  O knjizi: "Razumijevanje odnosa s javnošću", Božo Skoko  
 
Nove knjige
Nove knjige HUOJ-a!
  Naručite knjige  
Meerman
HRVATSKI  | Aktivnosti udruge  | KONFERENCIJE HUOJa  |  8. Konferencija - Rovinj 2007. Print   Posalji link
8. konferencija HUOJ-a- Rovinj, 27.-29. rujna 2007., Hotel Istra, Crveni otok

Dosad najveća 8. konferencija HUOJ-a okupila je više od 280 sudionika iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Slovenije, Srbije te čak i Češke Republike. Teme konferencije bile su raznolike a snimke predavanja i rasprava te prezentacije možete pogledati ovdje.

Zaključke konferencije možete pogledati u nastavku članka a fotografije s konferencije ovdje.
Mala SLIKA ZA WEB.jpg
Organizirani prijevoz do Rovinja

Za sve kolege koji su to istaknuli u prijavi, organiziran je prijevoz autobusom iz Zagreba, u četvrtak 27. rujna, u 10 sati, s Autobusnog kolodvora u Zagrebu, peron broj 502.


Povratak autobusa
je u subotu, 29. rujna, u 16 sati iz Rovinja.
Svi kolege koji se vraćaju autobusom za Zagreb trebaju biti sa stvarima na pristaništu ispred hotela Istra na brodu za kopno u 15 sati.

Kako do Rovinja

Ukoliko dolazite automobilom iz Zagreba udaljenost do Rovinja je oko 320 km, a vozite autocestom prema Rijeci, potom po riječkoj obilaznici prema tunelu Učka, a nakon tunela slijedite oznake za Rovinj.

U Rovinju trebate doći do marine i pristaništa "Delfin" (u blizini Adrisove upravne zgrade - Obala Vladimira Nazora - karta je u prilogu).

Tamo je shuttle service koji će Vas odvesti do parkirališta i vratiti na brod, jer kao gosti hotela Istra možete besplatno parkirati vozila na parkiralištu Lamanova.

Za kartu Istre pogledajte na: http://www.tzgrovinj.hr/hrv/polozaj/index.asp

a kartu Rovinja na: http://www.rovinj.hr/rovinj/stranica.php?g=3&j=1&s=9_6#

PARKING DELFIN.JPG
Vozni red brodova - Boat Timetable
ROVINJ  -  CRVENI  OTOK 

5,30

6,40

7,45

9,00

10,00

11,00

12,00

13,40

14,40

16,00

17,00

18,00

19,00

20,20

21,40

22,40

24,00

 


CRVENI  OTOK  -  ROVINJ 

6,15

7,00

8,30

9,30

10,30

11,30

12,40

14,05

15,00

16,30

17,30

18,30

19,45

21,10

22,05

23,00

0,30

 

 
Hotel Istra, Crveni otok

Sudionici konferencije smješteni su u Hotelu Istra (****) na Crvenom otoku, do kojega vozi brod iz Rovinja a vožnja traje oko 15 minuta. Hotel je smješten odmah do mora, nedavno je poptpuno renoviran i luksuzno je opremljen, klimatiziran, s bogatom wellness ponudom.

Nakon posljednje investicije ovaj je hotel dobio potpuno novu dimenziju i postao vrhunski Spa resort visoke kategorije, te je kao takav između ostalog uvršten i u renomiranu asocijaciju hotela Special hotels of the world. Spa resort Istra raspolaže sa 326  moderno opremljenih inteligentnih soba, a u svojoj  ponudi sadrži i brojne  sportsko-rekreativne sadržaje, bazen, zatvoreni bazen (morska voda), dječji bazen, whirlpool, masažu, saunu, animaciju za djecu i dr. uz nezaobilaznu ekskluzivnu enogastromsku ponudu. Glavna atrakcija, i najveća novost u ponudi ovog  resorta svakako je novootvoreni wellness centar Otok izgrađen isključivo na temu mediteranskog vrta. 

Hotel Istra ove je godine po prvi je put nominiran za prestižnu turističku nagradu World Travel Awards, svojevrsnog „svjetskog turističkog Oskara“.

Za sve sudionike rezervirano je 200-njak soba po povoljnijim cijenama od uobičajenih (dvokrevetna 1/2 SINGLE USE - 457,00 kn te dvokrevetna soba - 522,00 kn (po osobi/danu- 261,00 kn).

HOTEL ISTRA1.jpg
Rovinj
Jedan od »najfotogeničnijih« gradića Mediterana bivše je ribarsko, a danas turističko mjesto Rovinj. Udaljen od Pule 40-ak kilometara, Rovinj je od davnina poznat kao grad čije klimatske odlike povoljno utječu na zdravlje. Stoga i danas ovaj grad i njegovi građani njeguju dugu tradiciju održavanja mjesta i »bore« se za epitet »zdravog grada«... A ostalo radi priroda. Cijelo je priobalje, naime, uz dvadeset i dva otoka, zaštićena prirodna baština.

Gradić će vas zavesti svojim uskim srednjovjekovnim uličicama i toplim mediteranskim ugođajem. Glavna crkva sv. Eufemije sadrži relikvije svetice, a predstavlja jedno od najljepših baroknih ostvarenja u Istri. S platoa crkve pruža se pogled na more i mnogobrojne otočiće u daljini. Posjet Zavičajnom muzeju Rovinja i nizu rovinjskih galerija upotpunit će vaš kulturni doživljaj. Okolica Rovinja isprepletena je mnoštvom rekreativnih, bike, jahaćih i pješačkih staza. No, zahvaljujući moru i onome što ono pruža, od jedrenja, otkrivanja podvodnog svijeta pa do terapijskih učinaka, Rovinj je danas stjecište turista iz cijelog svijeta.
rovinj mala.jpg
Korisni linkovi

Turistička zajednica Grada Opatije  - www.opatija-tourism.hr

Grad Opatija - www.opatija.hr

Grand Hotel 4 opatijska cvijeta www.milenijhoteli.hr/hotel_4opatijska.asp

Autocesta Rijeka - Zagreb d.d. - http://www.arz.hr/meteo/page=2&cmd=1aca2873a002f192

Hrvatski autoklub - http://www.hak.hr/

Vremenska prognoza - http://meteo.hr/  

Cijena kotizacije i način plaćanja

Članovi/kolege van RH

 1830 kn (1500 kn + 330 kn PDV) / 250 €

Novi članovi

 2130 kn (kotizacija + 300 kn članarina) / 290 €

Studenti

 915 kn (50 % popust) / 125 €  

Ne članovi

 2500 kn  / 350 €

Kotizacija uključuje program i sve materijale konferencije, dvije večere (2. i 4.10.2008.) i dva radna ručka (3. i 4.10.2008.).

Kotizaciju možete platiti po primitku fakture HUOJ-a, koju ćete dobiti kada ispunite prijavni obrazac a najkasnije do 20.09.2008.

Kolege iz inozemstva pri registraciji ili uplatom na devizni račun HUOJ-a 2100066445, IBAN HR6524840082100066445 ; SWIFT: RZBHHR2X kod Raiffeisenbank Austria d.d. Zagreb.

 

Cijene smještaja
Cijena noćenja sa doručkom u 1/1 sobi po osobi po danu: 606 kn  


Cijena noćenja sa doručkom u 2/2  sobi po danu: 876 kn  (438 po osobi/danu )
 

U cijenu smještaja uključeno je: noćenje s buffet doručkom
Check in:   od 15.00 sati
Check out: do 11.00 sati
Otkaz sudjelovanja

Otkaz sudjelovanja

Za otkazivanje sudjelovanja do 20.09.2008. neće se naplatiti nikakav trošak. 

Svim kolegama koji su prijavili dolazak a nisu došli na konferenciju niti su do gornjeg datuma otkazali dolazak, naplatit će se PUNI IZNOS KOTIZACIJE.  

1. Obavijest - 8. konferencija HUOJ-a Rovinj 27.-29. rujna 2007.

Upravni odbor HUOJ-a odlučio je da se ovogodišnja konferencija održi u Rovinju, u Hotelu Istra, Crveni otok, od 27.-29. rujna 2007. Stoga molimo da u Vašim kalendarima rezervirajte ove datume, a o programu i temama obavijestit ćemo Vas uskoro !

 

 

Nova knjiga HUOJ-a

O knjizi

Više o knjizi "Otkrivanje odnosa s javnošću"

Naručite knjigu
NOVA KNJIGA HUOJ-A!
10. konferencija HUOJ-a 1.-2.10.2009.
IABC

Program

Nove knjige biblioteke PRint HUOJ-a!!!
9. konferencija HUOJ-a 02.-04.10.2008. Opatija
Naručite knjige HUOJ-a
Nove knjige HUOJ-a!
Naručite knjige HUOJ-a 
Knjige biblioteke PRint
O knjizi "Priručnik za odnose s javnošću" Alison Theaker

Naručite knjige

O knjizi "Odnosi s medijima za predstavnike lokalnih vlasti" Lydie Bjornlund
Naručite knjigu:
O knjizi "Kreativnost u odnosima s javnošću" A. Greena
Naručite knjigu!
Cutlip
Samo za članove

Pridruženo članstvo u CIPR-u

Pridruženo članstvo u IABC-u

CIPR Croatia programi

Kalendar
PR u Hrvatskoj
4. istraživanje o stanju u PR struci u Hrvatskoj iz 2006.g.
Powered by iSite3